HIP HOP 30+ zapisy na zajęcia

Uwielbiasz tańczyć, rozpiera Cię energia i nie masz gdzie jej spożytkować albo szukasz chwili wytchnienia od obowiązków w pracy i w domu, to mamy dla Ciebie świetną propozycję.

Zapraszamy do naszej nowy grupy HIP HOP, która jest zaadresowana wyłącznie do osób dorosłych (kobiet i mężczyzn), które wiedzą, że nigdy nie jest za późno, aby spróbować czegoś nowego!

Podczas zajęć nauczysz się poruszać w rytm muzyki, opanujesz groove, bounce, a kiedy poznasz podstawowe kroki, zaczniesz uczyć się układów. A najważniejsza w tym wszystkim będzie MEGA ZABAWA!

START: piątek 4 października 2019r. 19:00-20:30
KOSZT: 80zł (karnet 4x90min.) / 25zł pojedyncze wejście (1x90min.)
Zajęcia odbędą się w siedzibie Studia Tańca "La Fiesta" przy ul. Opawskiej 9 w Raciborzu.

Co musisz ze sobą mieć? Luźny, sportowy strój, zmienne buty - najlepiej sportowe z białą, gumową podeszwą lub taką, która nie rysuje podłoża i coś do picia.

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Foryś - Urban: taniec jest moją największą pasją od kiedy pamiętam. Jest dla mnie największym źródłem kreatywności, inspiracji, zabawy i radości życia. Z wykształcenia jestem pedagogiem, magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz dyplomowaną instruktorką tańca towarzyskiego. Jako instruktor tańca pracuję od 12 lat. Uczę tańczyć przede wszystkim tańca towarzyskiego, użytkowego i nowoczesnego. Prowadzę też zajęcia Ladies Latino.
Ucząc tańca stawiam przede wszystkim na fachowy przekaz wiedzy, jednak nie mniej ważna jest dla mnie przyjazna i ciepła atmosfera. https://www.facebook.com/forysaleksandra/

Aby się zapisać na zajęcia - wypełnij formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/eEmra67gK237zB1R9

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć:
- zadzwoń pod numer 664 764 926 lub 607 479 809
- napisz do nas na studiolafiesta@gmail.com lub przez nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/studiolafiesta/

Nie zwlekajcie! Dzwońcie do znajomych i zapisujcie się! Mega dawka pozytywnej przedweekendowej energii GWARANTOWANA!