Tango argentyńskie od podstaw

Tango...
...jego prawdziwą istotą jest nieskrępowana wolność. W tangu możemy doznać czegoś, czego brakuje nam na co dzień. Uczy harmonii z partnerem nie odrywając się od muzyki. Dzięki precyzyjnemu i zmysłowemu prowadzeniu, przyjemnemu objęciu i elegancji jest piękny nie tylko z zewnątrz, ale przede wszystkim „w środku”. Studnia bez dna w sferze interpretacji muzycznej. Poza tym taniec ten jest doskonałą formą ruchu, ożywia ciało i umysł, daje dostęp do własnych emocji, budzi odwagę. Nawet początkujący tancerze znajdą przyjemność w tańczeniu tanga. Nie wymaga większego wysiłku fizycznego, przez co może być atrakcyjny dla ludzi w każdym wieku.

Zajęcia będą się odbywać w każdą NIEDZIELĘ od 18:30 do 20:00
- pierwsze zajęcia 6 października 2018r.
- koszt kursu: 100zł miesięcznie od osoby - 4 x 90 minut
- lekcja trwa 90 minut
- bez limitu wieku
- nie są potrzebne absolutnie żadne umiejętności taneczne czy znajomość muzyki
- zapisy zarówno w parach jak i solo (docelowo zajęcia prowadzone będą w parach w związku z czym nie dajemy gwarancji możliwości udziału w zajęciach dla wszystkich zgłoszeń "solo" - liczy się kolejność zgłoszeń)
- możliwość wykupienia karnetu w prezencie - voucher

Zajęcia poprowadzi Andrzej Urban wraz z partnerką Aleksandrą Foryś -Urban
Ruch oraz jego przekazywanie to moja pasja i praca. Ukończyłem studia na kierunku “Wychowanie FIzyczne”, jestem dyplomowanym instruktorem tańca towarzyskiego, tańca ludowego, pływania, narciarstwa i kilku innych form ruchu. Uczę tańczyć od około 15 lat przede wszystkim tańca użytkowego, tango argentyńskie oraz folkloru. Tańcząc i ucząc tańczyć skupiam się na kontakcie z partnerką, wygodzie i swobodzie naturalnego ruchu prowadzącego do przyjemnego, improwizowanego tańca. Praktykuję posiadaną wiedzę taneczną zarówno z zaawansowanymi partnerkami, jak i początkującymi poszerzając wiedzę i umiejętności w zakresie wykorzystania tańca w formie użytkowej. Na mój warsztat tango mieli wpływ między innymi:
Luis Bianchi
Rita Caldas
Gianpio Cappuci
Katarzyna Czech
Michał Gabryś
Patrycja Kościelniak
Tadeusz Kościelniak
Tymoteusz Ley
Aneta Orlik
Daniela Pucci
Agnieszka Stach
Mariana Soler
Jorge Talquenca

https://www.facebook.com/andrzejur

Aby zapisać się na zajęcia wypełnij formularz zgłoszeniowy
https://forms.gle/JhW32HMUrdpdY44E6

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć:
- zadzwoń pod numer 607 479 809 bądź 664 764 926 l
- napisz do nas na studiolafiesta@gmail.com lub przez nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/studiolafiesta/

Zapraszamy serdecznie!