Uwielbiasz tańczyć, rozpiera Cię energia i nie masz gdzie jej spożytkować albo szukasz chwili wytchnienia od obowiązków w pracy i w domu, to mamy dla Ciebie świetną propozycję.

Zapraszamy do naszej nowy grupy HIP HOP, która jest zaadresowana wyłącznie do osób dorosłych (kobiet i mężczyzn), które wiedzą, że nigdy nie jest za późno, aby spróbować czegoś nowego!

Podczas zajęć nauczysz się poruszać w rytm muzyki, opanujesz groove, bounce, a kiedy poznasz podstawowe kroki, zaczniesz uczyć się układów. A najważniejsza w tym wszystkim będzie MEGA ZABAWA!

Co musisz ze sobą mieć? Luźny, sportowy strój, zmienne buty - najlepiej sportowe z białą, gumową podeszwą lub taką, która nie rysuje podłoża i coś do picia.

Nie zwlekajcie! Dzwońcie do znajomych i zapisujcie się! Mega dawka pozytywnej przedweekendowej energii GWARANTOWANA!

Zajęcia prowadzi Aleksandra Foryś - Urban: taniec jest moją największą pasją od kiedy pamiętam. Jest dla mnie największym źródłem kreatywności, inspiracji, zabawy i radości życia. Z wykształcenia jestem pedagogiem, magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz dyplomowaną instruktorką tańca towarzyskiego. Jako instruktor tańca pracuję od 12 lat. Uczę tańczyć przede wszystkim tańca towarzyskiego, użytkowego i nowoczesnego. Prowadzę też zajęcia Ladies Latino.
Ucząc tańca stawiam przede wszystkim na fachowy przekaz wiedzy, jednak nie mniej ważna jest dla mnie przyjazna i ciepła atmosfera. https://www.facebook.com/forysaleksandra/

Jeśli jest nabór do grupy to będzie on rozpisany w dziale ZAPISY.

Jeśli nie ma interesujących Cię zapisów - skontaktuj się z nami. Możliwe że jest możliwość dołączenia do grupy bądź jest opcja nadrobienia materiału na zajęciach indywidualnych.