Serdecznie zapraszamy dzieci na pełne energetycznej muzyki i przebojowych choreografii zajęcia HIP HOP w grupach:

  • OREO KIDS (7-9 lat)
  • OREO TEENS (10-12 lat)

Na zajęciach dzieci nie tylko uczą się podstawowych kroków i ruchów w technikach hip hop, house, locking, break dance i wielu innych, ale także poprzez cały szereg muzycznych i ruchowych zabaw rozwijają w sobie rytmiczność, koordynację, gibkość, kondycję i pewność siebie.

Wszyscy uczestnicy zajęć będą mieli szansę brać udział w turniejach tanecznych oraz doskonalić swoje umiejętności taneczne i ruchowe podczas wielu dodatkowych szkoleń i warsztatów, m.in. akrobatycznych.

Zajęcia prowadzi Agata Wójcik - magister Wychowania Fizycznego. Wykwalifikowany Instruktor Fitness i Odnowy Biologicznej. Z zamiłowania tancerka oraz choreograf. Swoją przygodę z tańcem zaczęła mając zaledwie 7 lat w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w zespole " Przygoda". W późniejszych latach swoją wiedzę zdobywała w różnych szkołach tańca. Często brała udział w obozach oraz warsztatach tanecznych z instruktorami z całej Polski i z zagranicy ucząc się takich stylów jak: hip - hop, house, locking, break dance oraz od niedawna dancehall i twerk. Tancerka oraz instruktorka w dancehallowej ekipie Big Up z Rybnika. Ma za sobą kilkuletnie doświadczenie jako instruktorka dziecięcych oraz młodzieżowych hip hopowych formacji tanecznych. Jej zajęcia polegają na przekazywaniu dużej wiedzy na temat tańca, uczenia kroków oraz tworzenia choreografii. Zaraża swoich kursantów pozytywną energią oraz miłością do tańca.

Jeśli jest nabór do grupy to będzie on rozpisany w dziale ZAPISY.

Jeśli nie ma interesujących Cię zapisów - skontaktuj się z nami. Możliwe że jest możliwość dołączenia do grupy bądź jest opcja nadrobienia materiału na zajęciach indywidualnych.