HIP HOP


Jedną z najbardziej charakterystycznych cech tego tańca jest mocna praca nóg na ugiętych kolanach w połączeniu ze zwartą, plastyczną górną partią ciała. Są to zajęcia dla wszystkich miłośników muzyki hip-hop, R'n'B, soul. Hip hop pozwala na własną interpretację choreografii i ukazanie swojej osobowości w tańcu.
Ten styl można zobaczyć w teledyskach takich gwiazd jak: Missy Elliot, Jenifer Lopez, Justin Timberlake, Ciara.
Na zajęciach będziemy pracować nad choreografiami oraz freestyle'em. Zapraszamy wszystkie osoby uwielbiające luz i dobrą zabawę.

 

Co zabrać na zajęcia?

Wygodny strój, coś do picia

 

Zajęcia prowadzi: Agata Wójcik

Agata Wójcik
Agata Wójcik

Studentka II roku studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego. Wykwalifikowany Instruktor Fitness i Odnowy Biologicznej. Z zamiłowania tancerka oraz choreograf. Swoją przygode z tańcem zaczeła mając zaledwie 7 lat w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w zespole " Przygoda". W późniejszych latach swoją wiedzę zdobywała w różnych szkołach tańca. Często brała udział w obozach oraz warsztatach tanecznych z instruktorami z całej Polski i z zagranicy ucząc się takich styli jak: Hip - hop, house, locking, break dance oraz od niedawna dancehall i twerk. Gościnnie brała udział w Festiwalach oraz turniejach tanecznych z Ekipą Szok Crew ze Studia Ruchu i Tańca Szok w Jastrzębiu Zdroju, gdzie zdobywali wszystkie miejsca na podium. Tancerka oraz instruktorka w dancehallowej ekipe Big Up z Rybnika. Ma za sobą kilkuletnie doświadczenie jako instruktorka dziecięcych oraz młodzieżowych hip hopowych formacji tanecznych. Jej zajęcia polegają na przekazywaniu dużej wiedzy na temat tańca, uczenia kroków oraz tworzenia choreografii. Zaraża swoich kursantów pozytywną energią oraz miłością do tańca. Jej formacje można zobaczyć na festiwalach i turniejach na całym Śląsku i nie tylko.