LATINO LADIES


Kochasz tańczyć, ale nie masz partnera albo Twój partner woli inny sposób spędzania wolnego czasu?
A może chciałabyś poprzez taniec zdobyć pewność siebie, świadomość własnego ciała, nauczyć się poruszać z gracją i wdziękiem?
Lub po prostu po ciężkim dniu szukasz relaksu, odprężenia oraz odskoczni od codzienności?

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, które kochają latynoamerykańskie rytmy i chciałyby nauczyć się do nich pięknie poruszać na zajęcia LADIES LATINO!!!

 

Specjalnie przygotowane choreografie do gorącej latynoamerykańskiej muzyki pozwolą każdej z pań, bez względu na wiek, poczuć się wyjątkowo!!

Salsa, bachata, merengue, samba, cha cha, rumba, paso doble, jive - każde zajęcia to pobudzający ciało i umysł ruch, cudowna latynoamerykańska muzyka, przy której nogi same rwą się do tańca, wspaniała atmosfera, dużo uśmiechu i pozytywnej energii.

 

START: wtorek 25 września 2018r. 18:00-19:30
KOSZT:
80 zł (karnet 4x90min.)
25 zł pojedyncze wejście (1x90min.)

 

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Foryś - Urban - taniec jest moją największą pasją od kiedy pamiętam. Jest dla mnie największym źródłem kreatywności, inspiracji, zabawy i radości życia. Z wykształcenia jestem pedagogiem, magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz dyplomowaną instruktorką tańca towarzyskiego. Jako instruktor tańca pracuję od 12 lat. Uczę tańczyć przede wszystkim tańca towarzyskiego i użytkowego. Ucząc tańca stawiam przede wszystkim na fachowy przekaz wiedzy, jednak nie mniej ważna jest dla mnie przyjazna i ciepła atmosfera. https://www.facebook.com/forysaleksandra/

 

Aby zapisać się na zajęcia wypełnij formularz zgłoszeniowy
https://goo.gl/forms/Cfu2gaMZPzmaGZJJ2

 

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć:
- zadzwoń pod numer 664 764 926 lub 607 479 809
- napisz do nas na studiolafiesta@gmail.com lub przez nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/studiolafiesta/