Aleksandra Foryś - Urban i Andrzej Urban

Jesteśmy tancerzami, dyplomowanymi instruktorami tańca z wieloletnim doświadczeniem, propagatorami komfortowego i skutecznego prowadzenia oraz umiejętnego podążania podczas tańca w parze, miłośnikami improwizacji i zabawy muzyką oraz rytmem, absolutnymi zwolennikami korzystania z naturalnego ruchu ciała, który świadomie ukierunkowany prowadzi do wygodnego i przyjemnego tańca.

Naszą taneczną filozofię zbudowaliśmy przede wszystkim na podstawie ponad 20-letniego doświadczenia zdobytego na parkiecie - zarówno zawodowo, jak i prywatnie na różnego rodzaju tanecznych imprezach oraz dzięki udziale w wielu warsztatach i szkoleniach z różnych form tańca. Każde z nas doskonaliło swoje taneczne umiejętności w innych dziedzianach, jednak miłość do tańca i do siebie nawzajem oraz chęć ciągłego poszerzania tanecznych horyzontów, umożliwiły nam połączenie sił i dopracowanie wspólnego punktu widzenia na taniec w parze.

Poniższy filmik to niewielka próbka przedstawienia naszego podejścia do tańca - improwizowanego, swobodnego, przyjemnego, pełnego zabawy i radości - oto czego między innymi mogą spodziewać się nasi kursanci po nas oraz po uczestnictwie w kursach tańca, które prowadzimy w naszym Studio. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia oraz oczywiście na nasze zajęcia.

Studio Tańca „La Fiesta” w Raciborzu powstało w 2013 roku z myślą o tych, którzy chcą aktywnie spędzać wolny czas, w miłej atmosferze, bez względu na wiek. Każdy zainteresowany ma możliwość wyboru zajęć i grupy według swoich możliwości i poziomu zaawansowania w tańcu oraz tanecznych potrzeb. W naszej ofercie posiadamy zajęcia:

 

dla dorosłych:

- kursy tańca towarzyskiego,

- kursy tańca użytkowego DISCOFOX

- ladies latino,

- HIP HOP 30+

- tango argentyńskie,

- lekcje indywidualne / Pierwszy Taniec

 

dla dzieci i młodzieży

- HIP HOP - grupa OREO KIDS (od 7 roku życia)

- WYGI-BASY - zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 6-8 lat

- TANIEC WSPÓŁCZESNY - grupa CONT-ACT (od 9 roku życia)

 

Jeśli zatem chcesz dobrze nauczyć się tańczyć, pewnie poczuć na parkiecie, zachwycić swoimi tanecznymi umiejętnościami, rozwijać swoje pasje – nasza oferta jest dla Ciebie. W naszym Studio stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, jakość i dobrą zabawę.

Założycielką Studia Tańca „La Fiesta” jest Aleksandra Foryś - Urban - dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego.

 

Siedziba naszego Studia mieści się w Raciborzu przy ul. Opawskiej 9 (I piętro)