Oferta


Kursy Tańca Towarzyskiego Instruktor: Aleksandra Foryś/Andrzej Urban

Program kursu obejmuje tańce:

- użytkowe: discofox, blues, 2 na 1, social foxtrot,

- latynoamerykańskie: cha cha, samba, rumba, jive,

- standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, qiuckstep.

 

Kurs tańca towarzyskiego jest sześciostopniowy

i podzielony na trzy poziomy zaawansowania:

- kurs dla początkujących (I i II stopień),

- kurs dla średniozaawansowanych (III i IV stopień),

- kurs dla zaawansowanych (V i VI stopień).

Czytaj więcej...

 

Kursy Tańca Użytkowego Instruktor: Aleksandra Foryś/Andrzej Urban

 

Podczas kursu poznają Państwo podstawowe kroki i figury tańców użytkowych tańczonych na zabawach, dyskotekach czy weselach w tym DISCOFOX, 2 na 1, walczyka, poleczkę.

Czytaj więcej...

Latino Ladies Instruktor: Aleksandra Foryś

Latino Ladies to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie do gorącej latynoamerykańskiej muzyki pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo. A przy okazji - bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy. Zajęcia rozpoczynają się 15 minutową rozgrzewką, po której następuje nauka poszczególnych tańców: salsy, bachaty, merengue, samby, cha chy, rumby, paso doble lub jive'a.

Czytaj więcej...

 

Indywidualne lekcje tańca / Pierwszy Taniec Instruktor: Aleksandra Foryś/Andrzej Urban

 

Lekcje indywidualne przeznaczone są przede wszystkim dla par, które przygotowują się do wykonania pierwszego weselnego tańca. Podczas zajęć instruktor pracuje z parą nad choreografią do wybranego tańca i utworu muzycznego. Instruktor służy również pomocą tym parom, które mają problem z wyborem odpowiedniego dla siebie tańca i doborem muzyki.

Czytaj więcej...

SKACZĄCE NUTKI 4-5 LAT Instruktor: Iwona Sedlaczek

Zajęcia rytmiczno-ruchowe przeznaczone są dla dzieci 4-5 letnich. Jest to świetna zabawa połączona z rozwijaniem osobowości i wrażliwości twórczej u dzieci!
Zajęcia te są próbą wprowadzenia dziecka w świat muzyki, ruchu i tańca.

Czytaj więcej...

WYGI-BASY 7-8 LAT Instruktor: Anna Skierska

Te zajęcia to połączenie różnych stylów tanecznych, takich jak: taniec współczesny, hip-hop czy balet. Są to zajęcia, które wszechstronnie uwrażliwią Twoje dziecko na róznorodną muzykę i pozwolą poznać podstawowe elementy różnych form tańca po to, by w przyszłości móc na solidnych podstawach prowadzić swój taneczny rozwój pod kątem wybranej techniki tanecznej.

Czytaj więcej...

HIP HOP Instruktor: Agata Wójcik

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech tego tańca jest mocna praca nóg na ugiętych kolanach w połączeniu ze zwartą, plastyczną górną partią ciała. Są to zajęcia dla wszystkich miłośników muzyki hip-hop, R'n'B, soul.

 Czytaj więcej...