Tango...
...jego prawdziwą istotą jest nieskrępowana wolność. W tangu możemy doznać czegoś, czego brakuje nam na co dzień. Uczy harmonii z partnerem nie odrywając się od muzyki. Dzięki precyzyjnemu i zmysłowemu prowadzeniu, przyjemnemu objęciu i elegancji jest piękny nie tylko z zewnątrz, ale przede wszystkim „w środku”. Studnia bez dna w sferze interpretacji muzycznej. Poza tym taniec ten jest doskonałą formą ruchu, ożywia ciało i umysł, daje dostęp do własnych emocji, budzi odwagę. Nawet początkujący tancerze znajdą przyjemność w tańczeniu tanga. Nie wymaga większego wysiłku fizycznego, przez co może być atrakcyjny dla ludzi w każdym wieku.

- lekcja trwa 90 minut
- bez limitu wieku
- nie są potrzebne absolutnie żadne umiejętności taneczne czy znajomość muzyki
- zapisy zarówno w parach jak i solo (docelowo zajęcia prowadzone będą w parach w związku z czym nie dajemy gwarancji możliwości udziału w zajęciach dla wszystkich zgłoszeń "solo" - liczy się kolejność zgłoszeń)
- możliwość wykupienia karnetu w prezencie - voucher

Zajęcia poprowadzi Andrzej Urban
https://www.facebook.com/andrzejur

Jeśli jest nabór do grupy to będzie on rozpisany w dziale ZAPISY.

Jeśli nie ma interesujących Cię zapisów - skontaktuj się z nami. Możliwe że jest możliwość dołączenia do grupy bądź jest opcja nadrobienia materiału na zajęciach indywidualnych.