Taniec towarzyski


Podczas Kursu Tańca Towarzyskiego realizowany jest Światowy Program Taneczny, czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne zarówno na eleganckich balach, jak i na zabawie weselnej.

 

Podczas całego kursu, który jest podzielony na VI stopni, poznacie od podstaw tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep, tańce latynoamerykańskie: cha cha, samba, rumba, jive oraz tańce użytkowe: discofox i foxtrot.

 

Każdy stopień to 8 spotkań (2 miesiące) po 90 min.

 

START - czwartek 24 stycznia 2019r., godz. 20:00 - 21:30
Zajęcia trwają 90 minut.
KOSZT: 80 zł od osoby/ 160 zł od pary za miesiąc (4x90 min.)

 

Nie są potrzebne absolutnie żadne umiejętności taneczne!! Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!!

Przyjmujemy zapisy zarówno w parach jak i solo (liczy się kolejność zgłoszeń).

 

Aby zapisać się na zajęcia wypełnij formularz zgłoszeniowy
https://goo.gl/forms/H9bKb5bgccZMXgf23

 

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć:
- zadzwoń pod numer 664 764 926 lub 607 479 809
- napisz do nas na studiolafiesta@gmail.com lub przez nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/studiolafiesta/

 

Instruktor:

Aleksandra Foryś-Urban - taniec to moja największa pasja od kiedy pamiętam. Jest dla mnie najlepszym źródłem kreatywności, inspiracji, zabawy i radości życia. Z wykształcenia jestem pedagogiem, magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz dyplomowaną instruktorką tańca towarzyskiego. Jako instruktor tańca pracuję od 12 lat. Uczę tańczyć przede wszystkim tańca towarzyskiego i użytkowego. Prowadzę również zajęcia Ladies Latino, podczas których zarażam uczestniczki miłością do tańców latynoamerykańskich. Ucząc tańca stawiam przede wszystkim na fachowy przekaz wiedzy, jednak nie mniej ważna jest dla mnie przyjazna i ciepła atmosfera. https://www.facebook.com/forysaleksandra/