WYGI-BASY 6-8 LAT


Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-8 lat do mega rozbrykanej i mocno roztańczonej grupy WYGI-BASY :)

Te zajęcia to połączenie różnych stylów tanecznych, takich jak: taniec współczesny, taniec nowoczesny czy taniec klasyczny (balet). Są to zajęcia, które uwrażliwią Twoje dziecko na różnorodną muzykę i pozwolą poznać podstawowe elementy różnych form tańca po to, by w przyszłości móc na solidnych podstawach prowadzić swój taneczny rozwój pod kątem wybranej techniki tanecznej.

 

Każde zajęcia będą podzielone na: rozgrzewkę, gdzie poskaczemy, pobiegamy, nauczymy się podstawowych kroków, które są wykorzystywane w różnych stylach tańca, następnie nauczymy się krótkiej choreografii, a na koniec przejdziemy do techniki i zabaw aktorskich (by przełamać lęk i bawić się tańcem).

 

START - wtorek 25 września 2018r., godz. 16:30 - 17:30
Zajęcia trwają 60 minut.
KOSZT:
60 zł od osoby za miesiąc (karnet 4x60 min.)
20 zł od osoby pojedyncze wejście

 

Aby zapisać dziecko na zajęcia wypełnij formularz zgłoszeniowy:
https://goo.gl/forms/NIyuCw5oCGiy2G9F2

 

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

dla rodziców i/lub opiekunów dzieci odbędzie się

w poniedziałek 24 września o godzinie 16:00

w Studio Tańca "La Fiesta" w Raciborzu przy ul. Opawskiej 9.

 

Jeśli masz pytania dotyczące zajęć:
- zadzwoń pod numer 664 764 926 lub 607 479 809
- napisz do nas na studiolafiesta@gmail.com lub przez nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/studiolafiesta/

 

Instruktor:

Anna Skierska - od 7 roku życia zaszczepiła w sobie pasję do tańca. Swoją taneczną przygodę zaczęła w Strzesze pod okiem Jolanty Rymszy. Następnie tańczyła w „Źródle” (taniec nowoczesny), a później w Teatrze Tańca TeWaS. To tam zakochała się w tańcu współczesnym, jak i w teatrze tańca, który pozwala przekazać coś więcej niż tylko wyuczone kroki - emocje, uczucia, które w nas siedzą i wyjść poza pewien schemat. Nie pozostawała również obojętna na inne techniki tańca. Przez półtorej roku uczyła się tańca brzucha. W międzyczasie uczęszczała na różnego rodzaju warsztaty m.in. w ramach Międzynarodowej Konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Współczesnej organizowanego w swoim czasie w Bytomiu czy w ramach działalności RCK. Przez pewien czas należała również do Studium Teatru Fizycznego w Bytomiu. Aktualnie tańczy w grupie tańca współczesnego w Opolu przy SCK. Na swoim koncie posiada udział w kilku spektaklach i licznych performance’ach.