WYGI-BASY 6-8 LAT


Te zajęcia to połączenie różnych stylów tanecznych, takich jak: taniec współczesny, taniec nowoczesny czy balet. Są to zajęcia, które uwrażliwią Twoje dziecko na róznorodną muzykę i pozwolą poznać podstawowe elementy różnych form tańca po to, by w przyszłości móc na solidnych podstawach prowadzić swój taneczny rozwój pod kątem wybranej techniki tanecznej.

Każde zajęcia będą podzielone na: rozgrzewkę, gdzie poskaczemy, pobiegamy, nauczymy się podstawowych kroków, które są wykorzystywane w różnych stylach tańca, następnie nauczymy się krótkiej choreografii, a na koniec przejdziemy do techniki i zabaw aktorskich ( by przełamać lęk i bawić się tańcem).

 

Co zabrać na zajęcia?
Wygodny strój, baletki (albo skarpetki).

 

Zajęcia prowadzi: Anna Skierska

Anna Skierska
Anna Skierska

Od 7 roku życia zaszczepiła w sobie pasję do tańca. Swoją taneczną przygodę zaczęła w Strzesze pod okiem Jolanty Rymszy. Następnie tańczyła w „Źródle” (taniec nowoczesny), a później w Teatrze Tańca TeWaS. To tam zakochała się w tańcu współczesnym, jak i w teatrze tańca, który pozwala przekazać coś więcej niż tylko wyuczone kroki - emocje, uczucia, które w nas siedzą i wyjść poza pewien schemat. Nie pozostawała również obojętna na inne techniki tańca. Przez półtorej roku uczyła się tańca brzucha.
W międzyczasie uczęszczała na różnego rodzaju warsztaty m.in. w ramach Międzynarodowej Konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Współczesnej organizowanego w swoim czasie w Bytomiu czy w ramach działalności RCK. Przez pewien czas należała również do Studium Teatru Fizycznego w Bytomiu. Aktualnie tańczy w grupie tańca współczesnego w Opolu przy SCK.
Na swoim koncie posiada udział w kilku spektaklach i licznych performance’ach.

KIEDY:

sobota 10:30 - 11:30

 

KOSZT:

karnet 4x60 minut - 50 zł

pojedyncze wejście - 15 zł